Oświadczenie RODO

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (2016/78) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Kontaktujemy się z Państwem w związku z tym, że otrzymujecie Państwo wiadomości dystrybuowane  przez Sport 4U Łukasz Świst

Państwa dane w postaci adresu e-mail znalazły się na naszej liście poprzez dobrowolne dodanie ich przez użytkownika. Informujemy, że nie pozyskujemy danych do naszej listy mailingowej w żaden inny sposób.

Państwa adres e-mail jest przechowywany i wykorzystywany wyłącznie w celu wysyłania do Państwa wiadomości przez Sport 4U Łukasz Świst. Adresów e-mali z naszej listy nigdy nie udostępniamy podmiotom trzecim.

W związku z przetwarzaniem Państwa adresu e-mail przysługuje Państwu prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tego adresu .

Jeżeli chcecie Państwo wypisać się z listy i nie otrzymywać od nas wiadomości e-mail, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z treścią “WYPISZ” na adres lukiswist@tlen.pl, lub przekazanie tej informacji w dowolnej innej formie.

Administratorem listy, na której znajduje się Państwa adres e-mail, jest Sport 4U Łukasz Świst ul.LEtnia 7 55-093 Kiełczów.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem.

Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres jak wyżej,  telefonicznie: +48 505006750 lub przez e-mail: lukiswist@tlen.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.